Od lat pomagam profesjonalistom i firmom wypadać lepiej.

Prowadzę wydarzenia biznesowe, kulturalne oraz dla instytucji publicznych. Szkolę i doradzam zarządom oraz działom HR w dziedzinie etykiety w biznesie, savoir-vivre’u, dress code’u i wystąpień publicznych.

Prowadzenie wydarzeń

W 2017 roku moje nazwisko pojawiło się w „Rankingu najlepszych prowadzących“ magazynu “Press” obok Marcina Prokopa, Tomasza Kammela, Doroty Wellman czy Grażyny Torbickiej. Jestem nazywany ulubionym konferansjerem polskiego biznesu.

Do tej pory poprowadziłem już kilkaset wydarzeń dla polskich i międzynarodowych firm. Byłem gospodarzem wydarzeń organizowanych przez czołowe instytucje kultury oraz urzędy centralne, wojewódzkie i miejskie.

Występowałem w 10 krajach na 4 kontynentach (Polska, Armenia, Gruzja, Kazachstan, Izrael, Turcja, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia i Nowa Zelandia). W Australii dowiedziałem się, że jestem jedynym konferansjerem z Polski, który zapowiadał koncerty muzyki klasycznej w Sydney Opera House. Australijski portal CityNews.com.au nazwał mnie: „artystą słowa mówionego”.

Szkolenia

Prowadzę i organizuję szkolenia. Pomagam profesjonalistom i zespołom w implementacji wiedzy z zakresu etykiety w biznesie, savoir-vivre’u, dress code’u i wystąpień publicznych.

Prowadzę zajęcia na uczelniach wyższych (m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim).

Książki i działalność popularyzatorska w mediach społecznościowych

Jestem autorem dwóch książek: “Savoir-vivre, czyli jak ułatwić sobie życie” oraz „Etykieta w biznesie, czyli jak ułatwić sobie życie w pracy“. Na te tematy opowiadam również w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie.

Na moim kanale na YouTube (Wojciech S. Wocław) publikuję poradniki o dress codzie, trudnych daniach czy zachowaniu w restauracji. Opowiadam również o tym, jak sobie poradzić w różnych codziennych sytuacjach. Mój kanał na TikToku obserwuje ponad 300 tysięcy osób.

Media

Jestem częstym gościem popularnych programów telewizyjnych i radiowych. Z przyjemnością opowiadam o tym, na czym się znam i co mnie interesuje. Od lat konsekwentnie odmawiam jedynie udziału w programach na tematy polityczne i takich, w których muszę kogoś oceniać.

Power speeche

Należę do Agencji Power Speech, którą założył Marcin Prokop. Agencja organizuje dla swoich klientów spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy zajmują się oryginalnymi rzeczami i odnieśli sukcesy swoich dziedzinach. Opowiadam o savoir-vivrze, etykiecie w biznesie, komunikacji, różnicach kulturowych, dress codzie.

Biznes

Jestem partnerem zarządzającym w Agencji Komunikacji Życie, która zajmuje się organizacją wydarzeń.

Zastanawiają się Państwo, czy i jak mogę Państwu pomóc?

Zapraszam do kontaktu. W czasie 15-minutowych bezpłatnych konsultacji posłucham o Państwa sytuacji i powiem, jak mogłaby wyglądać nasza współpraca.

SZYBKI KONTAKT: +48 793 016 916

Proszę skorzystać z formularza:

    Oświadczam, że zapoznał(em/am) się z Polityką Prywatności, dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam dobrowolną i wyraźną zgodę na przetwarzanie przez firmę Wojciech Sebastian Woclaw WSW moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.