Fascynujący świat herbaty

PROGRAM

Fascynujący świat herbaty

Co to jest?

Wykład z warsztatami

O czym to jest?

To spotkanie, w czasie którego uczestnicy mogą spróbować wyjątkowych herbat, a przede wszystkim zdobyć i uporządkować wiedzę na temat ich podstawowych kolorów.

Jak przebiega takie spotkanie?

W czasie spotkania prezentuję uczestnikom 6 podstawowych kolorów herbaty. Opowiadam, jak powstaje każda z nich, jak należy ją parzyć, jakie ma właściwości i za co osobiście ją lubię. Równolegle do opowieści parzymy poszczególne herbaty. Dzięki temu każdy uczestnik może od razu spróbować naparu w każdym kolorze (biała, turkusowa, zielona, żółta, czarna, pu-erh).

Ile osób może wziąć udział w takim spotkaniu?

Optymalnie — dwanaście. W takiej sytuacji nie potrzebuję pomocy obsługi kelnerskiej. Jej zaangażowanie staje się jednak konieczne, jeśli uczestników jest więcej niż dwadzieścia.

Degustacja online? To możliwe!

Czasem szukamy pomysłu na to, jak w atrakcyjny i efektywny sposób spotykać się z sobą i organizować eventy na odległość. Degustacja herbaty to świetny pomysł na spotkanie online. Sprzęt potrzebny do parzenia herbaty, czyli czajnik i filiżankę lub kubek ma w domu każdy. Wystarczy więc, że dostarczymy uczestnikom naszego spotkania zestaw herbat.

Ebook dla uczestników spotkania

Każdy uczestnik spotkania może otrzymać darmowego ebooka mojego autorstwa. Czytelnicy znajdą w nim najważniejsze informacje na temat herbat, których próbowali w czasie warsztatów. Na Państwa specjalne życzenie mogę przygotować te materiały w formie wydrukowanej broszury.

Specjalny upominek dla uczestników spotkania

Na zakończenie spotkania możemy wręczyć każdemu uczestnikowi upominek w formie zestawu herbat, stylowego sitka do parzenia herbaty oraz broszurki z najważniejszymi informacjami o herbacie mojego autorstwa.

Jakie są wymagania organizacyjne?

 • projektor (wejście HDMI) i ekran,
 • nagłośnienie (w wybranych przypadkach),
 • dostęp do wody bieżącej (lub jej zapas),
 • czajnik do gotowania wody*,
 • dzbanek do parzenia herbaty*,
 • dzbanek do serwowania herbaty*,
 • sitko/sitka,
 • filiżanki, łyżeczki,
 • serwetki,
 • kosz na odpady bio,
 • wybór herbat.

Czas trwania

w przypadku małych grup ok. 1,5-2,5 godz., w przypadku dużych grup – 2-3 godz.

Bezpłatne konsultacje

Jeśli zastanawiają się Państwo nad tym, czy to dobry pomysł, żeby włączyć taką degustację do programu Państwa wydarzenia – zapraszam na bezpłatne 15-minutowe konsultacje. Chętnie dowiem się więcej na temat eventu, który Państwo organizują oraz Państwa gości. Dzięki temu szybko zaproponuję najlepsze rozwiązanie.

SZYBKI KONTAKT: +48 793 016 916

Proszę skorzystać z formularza:

  Oświadczam, że zapoznał(em/am) się z Polityką Prywatności, dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam dobrowolną i wyraźną zgodę na przetwarzanie przez firmę Wojciech Sebastian Woclaw WSW moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.