Quiz wiedzy o savoir-vivrze,
etykiecie w biznesie i dress codzie

PROGRAM

Quiz wiedzy o savoir-vivrze,
etykiecie w biznesie i dress codzie

Co to jest?

Konkurs wiedzy z pytaniami i odpowiedziami do wyboru

O czym to jest?

O najważniejszych zasadach savoir-vivre’u, etykiety w biznesie i dress code’u. Tematykę konkursu mogę dopasować do specyfiki Państwa firmy lub branży. Program ma charakter rozrywkowy, ale jednocześnie przemyca przydatną wiedzę.

Jak jest realizowany taki program?

Zaczynamy od rozmowy na temat Państwa firmy i branży. Na tym etapie przekazują mi Państwo również informacje o tym, jak będzie wyglądać wydarzenie, na którym mam przedstawić program. Następnie opracowuję pytania konkursowe.

Konkurs może przebiegać różnorako, na przykład: Jeden stolik to jedna drużyna. W czasie eventu występuję na scenie. Na ekranie wyświetlają się pytania oraz proponowane odpowiedzi. Czytam je, a następnie udzielam prawa do odpowiedzi na pytanie drużynie, która zgłosi się jako pierwsza. Decydują o tym moi asystenci, którzy obserwują salę w trakcie, gdy sam czytam pytania. Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie jak najwięcej pytań.

W konkursie możemy wykorzystać również aplikację online, przy pomocy której odpowiedzi udziela każdy stolik lub każdy uczestnik. Następnie zliczamy i podsumowujemy punkty oraz wyłaniamy zwycięzców.

Ile osób może wziąć udział w takim spotkaniu?

Odpowiedź na to pytanie zależy od sposobu organizacji konkursu. Jeśli o tym, kto zgłosił chęć odpowiedzi jako pierwszy, decydują moi asystenci na scenie, to stolików nie może być zbyt dużo (maksymalnie 25), ponieważ nie będą w stanie objąć wzrokiem całej sali. Jeśli mamy do dyspozycji aplikację online – takie ograniczenia nie istnieją.

Nagrody

Osoby lub drużyny, które wygrają w konkursie, mogą otrzymać specjalne nagrody. Obok uniwersalnych nagród (sprzęt, nagroda finansowa, voucher do restauracji dla całej drużyny), mogą to być moje książki lub indywidualne szkolenie ze mną.

Jakie są wymagania organizacyjne?

  • ekran diodowy lub projektor (wejście HDMI) i ekran,
  • nagłośnienie,
  • aparaty do udzielania odpowiedzi na pytania

Czas trwania

30-60 min

Bezpłatne konsultacje

Czy taki quiz nadaje się na Państwa wydarzenie? Jeśli powiedzą mi Państwo więcej o swoim evencie i jego gościach, na pewno odpowiem na to pytanie. Zapytam też o parę innych spraw, dzięki którym będę w stanie przedstawić Państwu propozycję skrojoną na miarę. Zapraszam na bezpłatne 15-minutowe telefoniczne konsultacje.

SZYBKI KONTAKT: +48 793 016 916

Proszę skorzystać z formularza:

    Oświadczam, że zapoznał(em/am) się z Polityką Prywatności, dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam dobrowolną i wyraźną zgodę na przetwarzanie przez firmę Wojciech Sebastian Woclaw WSW moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.